Подробиці

На більшості річок Закарпаття протягом тижня збережеться підвищена водність.  Уже формуються максимальні рівні. Найбільше ризиків у нижній течії Боржави. Гідрологи очікують початковий вихід на заплаву з можливими підтопленнями сільськогосподарських угідь.

Василь МАНІВЧУК, начальник Закарпатського центру з гідрометеорології

В області продовжують панувати несприятливі погодні умови. Випадають сильні дощі і внаслідок опадів, які випадали протягом попередньої доби ми маємо суттєві підвищення рівнів води. 2-2,5 метри. На різних річках по-різному. Уже формуються максимальні рівні. А от на Тисі уже паводкова хвиля уже біля міста Хуст.

Загалом, протягом тижня область накриють значні дощі.  У горах – синоптики очікують мокрий сніг. Місцями туман, а на гірських дорогах – ожеледицю. Різко зміниться і температурний режим.

Василина БЛОХ, синоптик

Надалі уже на 5 число на ніч температури знизяться на исокогірї до 6-8 градусів морозу. У горах –2-5 градусів морозу. І в низинах уже будуть близько 0. Але надалі морози ще сильніші стануть. І вже температури будуть вночі будуть 6-8 морозу. 6-7 лютого – 7-12 градусів морозу.

Окрім цього, у Карпатах існує небезпека сходження снігових лавин та посилення вітру на високогір’ї до 30 м/с.