Подробиці

Компанія «Nобілекс» — на ринку України із 2007 року. Успішно працює в сфері виготовлення високоякісних металопластикових і алюмінієвих вікон та дверей. Підприємство крок за кроком рухається вперед.

Незмінно високий рівень роботи із виробництва та встановлення вікон і дверей підтверджують не лише відповідні ліцензії та сертифікати, співпраця із кращими світовими постачальниками, але й позитивні відгуки та рекомендації клієнтів компанії.

Варто зазначити, що Nобілекс – клієнтоспрямований, працює як із власне забудовниками під індивідуальне житло, фізичними особами, так і з представниками фірм. В Ужгороді послугами Nобілекс-у користуються активно та охоче. А успішно втілені проекти прикрашають обласний центр Закарпаття.

Віталій ЛИПА

директор ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс

На кожному об’єкті – у нас індивідуальний підхід, враховуємо усі побажання клієнтів. Основною метою було забезпечити максимальне теплозбереження, створити затишок у оселях ужгородців, а крім того і у будівлях комерційного призначення. Там були встановлені енергозберігаючі вікна, — створити затишок і виконати побажання клієнтів.

Продукція компанії «Nобілекс» може бути будь-яких розмірів і форм. Тут працюють як зі стандартними замовленнями, так і люблять цікаві виклики. Водночас разом із клієнтами прагнуть розвиватися, пропонувати найкраще з можливого. Висока якість –  це те, що перш за все характеризує компанію «Nобілекс». У своїй роботі використовують сучасне обладнання світових зразків. Усе, аби мешканці, підприємці та забудовники мали змогу користуватися усіма новітніми технологіями у галузі виробництва та встановлення віконних конструкцій. Окрім того, ідуть в ногу із часом – активно впроваджуючи дизайнерські рішення «вільного простору».

Віталій ЛИПА

директор ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс

Усі конструкції, встановлені на об’єктах, містять три скла – два із них енергозберігаючі, щоб досягти максимального захисту, енергозбереження і подбати про ізоляцію шуму. На цьому етапі ми рухаємося у європейських традиціях, аби забезпечити максимальний захист від усього. Плюс ми подбали і про безпеку: встановлено противозламні технології. Зараз також є дизайнерські рішення про збільшення світлових проломів – це актуальна тема зараз. Великі панорамні вікна стають модою зараз.

Чим більше сучасний світ пропонує людині, тим більше вона прагне свободи. Більше світла, сонця, повітря, простору. Але при цьому акцентується  на безпеці та збереженні. Конструкції компанії «Nобілекс» прикрашають сотні квартир, приватних будинків, офісних та адміністративних будівель в Ужгороді, на Закарпатті та за межами області. Компанія пропонує гарантію та зручну програму сервісного обслуговування. Продукція «Nобілекс» зберігається у належному стані, продовжує гарно виглядати ззовні та служить протягом десятиліть.