Подробиці

Майданчик для скейбордингу, інклюзивний та для вигулу собак планують облаштувати в Ужгороді. І всі вони мають бути розташовані в  Боздоському парку. Такі проекти пропонують містяни для реалізації за рахунок бюджету громадських ініціатив в наступному році. До 10 жовтня ужгородці подавали проекти за категоріями: загальноміські вартістю від 500 тисяч до півтора мільйона, та локальні від 50 до 500 тисяч гривень. Невеликі за вартістю але масштабні за важливістю представили в ужгородському прес–клубі.

Олег ТЕНКАЧ

автор проекту скейтпарку

«У всіх обласних центрах України, окрім Чернівецької і Закарпатської є скейтпарки. Навіть в закарпатській області на території Тячева, Мукачева та Іршави є скейтпарки, які в принципі не дуже підходять по якості. Але вони є. Ми би теж хотіли розвивати як спорт. Хочу сказати, що це один із самих важких і самих популярних видів спорту на території США»

Юрій КОПИНЕЦЬ

автор проекту майданчику для вигулювання собак

«Потрібно так само відвести певне місце, яке буде мати специфічне облаштування. Буде мати спеціальні тренажери, засоби, де би могли жителі міста, які щодня гуляють з собаками і шукають місце де правильно дресирувати домашніх улюбленців. Ми б хотіли теж на території парку облаштувати. Це в першу чергу безпека.»