Подробиці

З початку 2019-го року на Закарпатті працівники патрульної поліції зафіксували більше сотні дорожньо-транспортних пригод. З них 20 – з потерпілими.

Одна з найбільш резонансних ДТП трапилася 28-го січня на трасі Київ-Чоп поблизу села Глибоке. Зіткнулося 5 автомобілів. За попередньою інформацією – усі водії були тверезі.

Марія ТУРЯНИЦЯ, речниця патрульної поліції Закарпаття

За попередньою інформацією, там було 7 постраждалих. Але подальші обставини і взагалі усі обставини цієї ДТП встановлюватимуть слідчі.

Основними причинами ДТП на дорогах Закарпаття патрульні називають недотримання водіями безпечної швидкості, дистанції та інтервалу, порушення правил маневрування і керування автомобілем у нетверезому стані.

Марія ТУРЯНИЦЯ, речниця патрульної поліції Закарпаття

Взагалі, патрульні на місці події встановлюють причини відповідно до правил дорожнього руху. Звичайно, ми розуміємо той факт, що при різкій зміні погодних умов дорога знаходиться не в найкращому стані. Тому ми постійно наголошуємо водіям на тому, що зараз правила дорожнього руху є для них першочерговими. Ні в якому разі  не можна їх порушувати.

Тому поліцейські застерігають водіїв взимку бути особливо обережними: не перевищувати швидкість, не робити різких маневрів і дотримуватися безпечної дистанції та інтервалів руху.