Подробиці

З 9 березня стартує XІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Цього разу за місяць волонтери планують зібрати кошти для дітей з вадами зору. Гроші витратять на закупівлю медичного обладнання до офтальмологічного відділення Обласної дитячої лікарні Мукачева.
Яна СИДОР
заступник голови правління ВБФ “Серце до серця” у Закарпатській області
Фонд “Серце до серця” свою метою ставить за мету порятунок життя і забезпечення будь-яких дитячих лікарень медичним обладнанням. Багато питань задається, чому у Закарпатській області ми встановлюємо дитяче обладнання саме в обласну дитячу лікарню в Мукачеві. Я всім пояснюю одну річ: уся область збирає кошти для дітей (не тільки Ужгород чи Мукачево). Відповідно на рівні області в обласну лікарню з’їжджаються, акумулюються всі діти. Тому ми вирішуємо, що краще застосувати і обладнати обласну дитячу лікарню, щоб охопити більшу кількість дітей.
У благодійному фонді кажуть: якби вдалося зібрати більшу суму, обладнання могли би закупити й для Ужгорода, Хуста, Іршави тощо. Минулого разу на Закарпатті зібрали приблизно 309, 5 тисяч гривень — витратили на апарати для реанімаційного відділення Обласної дитячої лікарні у Мукачеві. Керівництво закладу переконує, що благодійний фонд уже роками допомагає закарпатській малечі.
Євген ЖУПАН
головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні м. Мукачеві
Це вже не перший рік, коли організація “Серце до серця” допомагає діточкам нашої області. Це були і апарати для відділення реанімації, для офтальмологічного відділення, лор-відділення… Це обладнання придбане для того, щоби, по-перше, у відділенні реанімації, де лікуються найважче хворі діти нашої області, допомогти в слідкуванні за основними життєво-важливими функціями організму: за серцево-судинною, дихальною системою. Це допомагає діагностувати порушення діяльності життєвих органів і систем.
Благодійники закликають масово долучатися для допомоги дітям. В області з березня до квітня буде тривати чимало акцій: марафон “Біжу заради здоров’я, захід “Містечко добрих сердець”, збір коштів у всіх містах Закарпаття. Організатори підсумовують: покращити зір необхідно кожній десятій дитині нашого краю. Якщо вдасться закупити обладнання — закарпатці зможуть це робити безкоштовно.