Подробиці

Мережа медичних лабораторій «АСТРА-ДІА» — найбільша на Закарпатті – уже більше 10 років успішно працює в області. Якщо у 2008-му «АСТРА-ДІА» мала всього одну лабораторію у Тячеві, яка приймала 20-30 відвідувачів на день, то нині це – ціла мережа з 26 пунктів забору крові і чотирьох лабораторних центрів. Разом же ці відокремлені відділення в усьому Закарпатті приймають щоденно  сотні людей, котрим не байдуже їхнє здоров’я.

Роботу закладу забезпечують фахові працівники, які окрім надання якісних медичних послуг, завжди прагнуть до розвитку та самореалізації.

Вікторія ТИМЧАК

інженер-метролог, директор ТОВ «АСТРА-ДІА-ЛАБ»

Для мене «Астра-Діа» — це можливість реалізувати себе у своїй спеціальності і показати свій кваліфікаційний рівень. Приємно працювати у колективі, де панує взаєморозуміння та повага. Вдячна керівництву за можливість самореалізуватися, вдосконалюватися та кар’єрного зросту.  

Лабораторна діагностика, дослідження біоматеріалу людського організму наразі є найбільш інформативним методом досліджень у медицині. При цьому, мало хто з пацієнтів задумується над тим, як відбувається увесь процес роботи медичної структури. Провідний спеціаліст лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Алла Патрус розповідає, що головним принципом роботи «АСТРА-ДІА» є відкритість.

Алла ПАТРУС

провідний спеціаліст лабораторії молекулярно-генетичних досліджень «АСТРА-ДІА»

Для мене робота в «Астра-Діа» займає значиму частину мого життя, яка розділена на різні етапи формування себе як спеціаліста обраної справи. Спочатку «Астра-діа» відкрила для мене двері для нових можливостей, наслідком яких став мій кар’єрний зріст. Кар’єра – є роками просування по сходинкам до рівня професіонала. І у результаті цього з’явилася моя улюблена справа, яку вважаю своїм покликанням. Починаючи від старшого лаборанта до менеджера контролю за якістю лабораторного процесу.  Наразі лабораторія «Астра-Діа» для мене є прикладом стабільності, надійності та впевненості у майбутньому.

Як зазначають співробітники «Астра-Діа», які уже не один рік разом із колективом, найбільше у цій роботі цінують злагодженість, професійний підхід до справи та клієнтоспрямованість.

Тетяна МОІСЄЄВА

в.о. завідуючої лабораторії «АСТРА-ДІА»

«Астра-диа» дает для людей, которые тут работают, возможность профессионального роста. Причем каждый может развить свой потенциал, начиная от низшего звена, заканчивая высшим. Я показала свой потенциал как врача-лаборанта. «Астра-Диа» дала мне возможность стать в исполняющую обязанности заведующего лаборатории. Дает в дальнейшем в работе на сложной аппаратуре развиваться и дальше. «Астра-Диа» для всех коллег означает возможность хорошего общения, потому что коллектив хороший. И есть возможность получить поддержку для развития своих возможностей.

Окрім того, тут  цінують колектив і його високий професійний рівень. А також постійну можливість до розвитку і саморозвитку, та шанси на побудову медичної кар’єри.

Надія МИНЬО

головна медична сестра лабораторії «АСТРА-ДІА»

«Астра-Діа» для мене це кар’єрний зріст. Це серйозна організація, яка дає нам змогу удосконалювати себе, розвивати себе. Дуже рада, що у нашому колективі співробітники мають змогу постійно проходити навчання. Це різноманітні тренінги, аудити, курси підвищення кваліфікації. Це за рахунок «Астра-Діа». У кінцевому результаті ми стаємо хорошими фахівцями, стаємо професіоналами своєї роботи.

 10 років роботи та медичної практики на теренах Закарпаття – це результат злагодженої співпраці усіх підрозділів, правильне капіталовкладення та підбір максимально фахових спеціалістів, — переконані у «Астра-Діа».

Тамара ВЛАДІМІРОВА

головний бухгалтер ПП «АСТРА-ДІА»

Для мене «Астра-Діа» означає впевненість у сьогоднішньому дні та у майбутньому. Мені подобається колектив, у якому працюю уже стільки років. Подобається його відвертість, його взаємоповага. Існує взаємоповага і з керівництвом, воно  у нас дуже лояльне, водночас і дуже суворе, вимогливе до себе та інших, стежить за тим, аби процес був належним чином організований і компетентно пропрацьований.

Поміж усім, найголовнішим і першочерговим у роботі «Астра-Діа» було, є і буде – здоров’я людини.

Людмила ЛЕДИДА

медична сестра лабораторії «АСТРА-ДІА»

«Астра-Діа» — це серйозна медична лабораторія. Для мене вона дала можливість набути нових професійних навиків у сфері медицини, вдосконалюватися, підвищувати професійний рівень, допомагати лікарям підтримувати та повертати людям найцінніше, що у них є, — власне здоров’я.

Та за успіхом цим стоїть ціла велика команда людей, професіоналів, котрі щоденно трудяться на ниві охорони здоров’я. Секрет успіху — у ставленні до пацієнтів.

Мирослава КОЦАК

відвідувачка «АСТРА-ДІА»

Я є постійним і одним із перших клієнтів «Астра-Діа», із самого початку заснування її на Закарпатті. Для мене, у першу чергу, це швидкість, якість аналізів, це дуже привітний персонал, діє система знижок та акцій. Я і надалі залишатимуся клієнтом «Астра-Діа», рекомендуватиму своїм рідним та знайомим також користуватися послугами цієї лабораторії.

Для керівника «Астра-Діа» важливо, аби співробітники не просто щоденно виконували свою роботу, але й були нею змотивовані, мали можливість до розвитку та залишалися працювати в Україні, покращуючи нашу медицину.

Неля ЛАЗАР

генеральний директор та співзасновник Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»

Для мене, як для керівника, і для першого засновника Астра-діа, наш заклад є своєрідним втіленням того, як можна втілити мрію на мету, створити і організувати робочий процес, залучити фахових працівників, зуміти їх змотивувати так, щоб вони надовго залишалися у  цьому проекті, «Астра-діа» — це ще приклад того, як можна без великих інвестицій створити велику організацію, де працюють люди і мають можливість постійно розвиватися. Це завдяки тому, що ми завжди покращуємо нашу матеріально-технічну базу. У наш час важко створити робочі місця. Створюючи робоче місце для фахівця, який прагне розвиватися, якщо він відчуватиме стабільність, не озирається на закордон, аби реалізувати себе там, а залишається в Україні, от це була для мене найбільша мрія та мета.

Ось так у постійному розвитку на шляху реалізації професійного потенціалу і розвиває лабораторну медицину Закарпаття 130 співробітників «Астра-Діа». За 10 років успішної роботи фахівці відзначають: рівень обізнаності і медичної культури українців дуже виріс. Люди хочуть дбати про своє здоров’я, і їх влаштовує тільки високий рівень якісних медичних послуг. І саме такі послуги надає медична лабораторія «Астра-Діа».