Подробиці

Піклуємось про вашу TOYOTA, як про свою. У офіційному сервісі Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» розробили пакетну пропозицію для клієнтів. У її рамках діє спеціальна ціна на заміну масла двигуна і масляний фільтр. Матеріали Toyota відповідають усім вимогам виробника і забезпечують оптимальні функціональні характеристики. Високоякісна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля.

Василь СВІТЛИК, технічний директор «Тойота Центр Ужгород Карат Мотор»

Вартість починається від 1028 гривень. І залежить від обєму двигуна автомобіля і типу масляного фільтра.

Купуючи мастильні матеріали у Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» власники автомобілів Тойота можуть бути впевненими , що це є оригінальна продукція. Так як продукція поставляється напряму від виробника.

Мастильні матеріали відіграють у автомобілі виграють дуже великого значення, тому що, якщо вони неякісні, то можуть призвести до дорогого ремонту потім у майбутньому.

Компанія Toyota радить використовувати виключно оригінальні мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Вони є в наявності у офіційному сервісі «Тойота Центр Ужгород Карат Мотор» в Ужгороді. Професійні майстри швидко і якісно їх замінять.

Фільтр забезпечує очищення масла, що постачається до рухомих елементів двигуна. На відміну від підробленої продукції, однією з головних характеристик оригінального фільтра є герметичність. Неякісні матеріали, які використовують фальсифікатори, можуть призвести до витоку масла.

Завдяки запобіжному клапану, який є доступним серед продукції Toyota, масло потрапляє у двигун навіть при сильному забрудненні фільтра. У підробленому варіанті такий клапан не завжди присутній. Це може призвести до несправності  двигуна.

Купуючи мастильні матеріали у дилерських центрах Toyota, споживачі уникнуть ризику придбання фальсифікату. Консультанти Toyota радять не заощаджувати на якості деталей, котрі слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування вашою автівкою Toyota. ​

Міняти мастильні матеріали варто через кожні 15 тисяч кілометрів пробігу, або через рік їзди на автомобілі.

​За додатковою інформацією щодо характеристик оригінальних мастильних матеріалів Toyota, включно з цінами, звертайтеся до сервісних консультантів Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор».