Подробиці

Ужгород в обличчях представляє своїх наступних учасниць. Вони красиві, розумні і талановиті. Вони прославляють Закарпаття зі сцен різних міст і країн. Вони подруги з дитинства і разом беруть участь в проекті Ужгород в обличчях. Піаністка і оперна співачка –  представники музичного бомонду міста. І вони в очікуванні зустрічі з глядачами.

Ірина ЛАВРИШИНЕЦЬ

піаністка,  викладачка ужгородського музичного коледжу імені Д.Задора

 Насамперед  ми сьогодні зустрінемось говорити про музику, про класичну музику про молодь в музиці, тому мені здається що це така широка тема і мені здається що той час, який нам виділений прямим ефіром мені здається, цього буде навіть і замало так що я думаю, що на якісь інші питання можливо ми навіть не встигнемо.

У винному просторі «Сировина» знімальна група готує обладнання для запису і чергового прямого ефіру. Креативна група все продумовує до дрібниць, яка ваза найкраще буде дивитися на столі, як правильно розсадити гостей, аби була красива картинка. Сьогодні музичний настрій і навіть вино у бокалах учасниць проєкту його координатора Ольга Тоічкіна підбирала особливо ретельно. Перед ефіром вони багато говорять про смаки, про дітей і, звісно, про музику.

Галина ГАВРИЛКО

оперна співачка

Чесно кажучи, мені б хотілось, щоб класичну музику, оскільки ми є представники саме класичної музики,  щоб сучасна молодь полюбила також  і класичну музику, тому ще це є таке вище мистецтво, це є таке мистецтво обране, можна так сказати і хотілося б якомога більше молоді залучити саме до класичної музики.

Ця зустріч була б неможлива без участі Українського культурного фонду, адже відбувається в рамках реалізації грантового проєкту. «Ужгород в обличчях» один з 10 проектів, які об»єднує спільна велика тема: «Культура. Туризм. Регіони».

Тетяна ЧЕРЕШНЯ

співвласниця винного простору «СироВина», співорганізаторка проекту «Ужгород в обличчях»

Кожна зустріч додає нам досвіду і ми весь час щось обговорюємо, що не так і дуже цікаво, для мене все це абсолютно і настільки цікаво, настільки захоплено, я думаю, що дійсно воно має місце і дуже класна ідея.

Мета проекту проста і зрозуміла: дати можливість простим людям з Ужгорода, із Закарпаття, потенційним туристам відкрити для себе людей-орієнтирів, які є символами міста, його духовним надбанням. А загалом посилити інтерес до регіону, показати його культурні цінності. І це найкраще зробити через людей міста. Уже 13 серпня у винному просторі Сировина відбудеться чергова онлайн-зустріч із закарпатських гідом та дослідником закарпатської кухні Владом Товтином.