Подробиці

«Fly» — це дебютна пісня закарпатського співака Сергія Романа. Робота над нею тривала понад півроку. Оригінал був написаний українською мовою, згодом переклали на англійську. Автор тексту – Вікторія Печунка, музика – Сергія. Пісня про кохання, про щирі людські почуття.

Сергій РОМАН, співак

Це, мабуть, такий перший крок до чогось більшого. Музику я вже написав тоді, коли вона мені надіслала текст. І музика так пришла спонтанно досить. Пісня називається «Fly», «Літай» перекладається. Вікторія мала на увазі під цією назвою, що її друга половинка хотіла б чути від неї ті слова, які передані в пісні.

Над композицією працювала велика команда музикантів. Це їхня перша спільна робота. Однак задум зрозуміли одразу і чудово зігралися. У репетиційному залі проводили багато часу, аби матеріал вийшов якісним.

Ліліана КОХАН, барабанщиця

Ця пропозиція була для мене дуже несподіваною. Мені зателефонував Сергій і запитав, чи не хотіла б я спробувати здійснити його маленьку мрію. Ми зібрались і насправді я працювала досить з професійними музикантами. І для мене це було вперше і навіть трошки важко. Тому що це рівень. А я тільки починаю вчитись і працювати, і розвивтись. Але це було цікаво. Вперше ми познайомились на репетиції всі. І, чесно вам скажу, ми відразу сіли і зіграли. Так, були моменти, коли нам прийшлось зупинитись і спробувати все знову. Але досить швидко ми дійшли до результату.

Найближчим часом Сергій планує зняти відеокліп на пісню «Fly» та уже почав роботу над другою авторською композицією. Стиль не змінюватиме. Його улюблені жанри, в яких планує розвиватися і надалі – це  поп-музика, або поп-рок.