Подробиці

Про ймовірне отруєння дітей в ужгородському садочку №28 у фейсбуці написала Вікторія Ткачик-Ришко.  Мама двійнят стверджує, що за її інформацією в закладі  отруїлись 12 дітей.

Вікторія ТКАЧИК-РИШКО

авторка посту

 Прошу допомогти в тяжкій ситуації!! В день 4 лютого 2020 року , в дошкільному закладі номер 28 , в групі, де навчаються мої двійнята, сталось масове отруєння діток, зроблено тести на ротавірус — негативний! 

 В управлінні освіти Ужгородської міської ради заспокоюють, панікувати приводів нема. Того  ж дня у дошкільний заклад виїхала комісія. Працівники Держпродспоживслужби взяли проби води та опитали працівників.

Жанна ДУДИНЕЦЬ

нач. відділу закладів освіти Управління освіти Ужгородської міської ради

 Вранці ми отримали відповідь, що лабораторним центом, який фіксує випадки інфекційних захворювань або здійснює е6підеміологічне розстеження, станом на вчорашній день, на кінець дня, не зафіксованого жодного звернення із закладів охорони здоров’я міста щодо захворювання дітей.

Авторка посту зазначає, що в лікарню батьки не звертались, оскільки вирішили дітей лікувати вдома.

Вікторія ТКАЧИК-РИШКО

авторка посту

Звернулись до керівництва садку, відповіли , що отруєння неможливе , хоть тиждень до цього травили тараканів та гризунів! Але на наступний день 5 лютого в садку ще одній дівчинці стало погано, і мама зібралась в інфекційку.

Жанна Дудинець пояснює: роботи проводили, коли дітей не було в закладі. А всі засоби мають сертифікат відповідності та затвердженні Міністерством охорони здоров’я. Більше того, після дезінсекції самі ж батьки долучились до прибирання груп.

Жанна ДУДИНЕЦЬ

нач. відділу закладів освіти Управління освіти Ужгородської міської ради

 У цій групі також приходили батьки і допомагали технічним працівникам прибирати приміщення групи. І так само і в інших групах. Закарпатський обласний лабораторний центр – це державна установа. Він здійснює такі заходи дезінсекції. Ось тут у нас є рахунок. Акт виконаних робіт, коли здійснювались ці заходи. Тут є дата 25 січня і 31 січня, коли заклад був закритий.

 Садок продовжує працювати у звичайному режимі. У групі, про яку йдеться, всього 29 вихованців. Не на камеру директорка пояснила, що від інших батьків скарг не було. А ситуацію прокоментує у понеділок, 10 лютого, коли будуть результати аналізів. До цього без коментарів  і батьки дітей.