Ужгород, останній дзвоник, лінійка, ЗОШ №19, Світлана Ващук, Віктор ЩадейРанок 30 травня ознаменувався для всіх дітей шкільного віку та їх батьків традиційним святом — святом останнього дзвоника.

На урочисту лінійку до ЗОШ №19 міста Ужгород завітали в.о. міського голови Віктор Щадей та начальник Управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич, які в тандемі з директором школи Світланою Ващук привітали всіх з цим знаменним у житті кожного учня днем та нагородили відзнаками та цінними подарунками тих учнів, які проявили активність під час навчального року та брали участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Своєрідним флешмобом можна відзначити свято останнього дзвоника цього року — абсолютна більшість учнів прийшли в сорочках-вишиванках — душі української культури, які символізують найважливіше – життєдайну силу, необхідну для земного життя та процвітання, продовження роду, енергію та силу.

Без відзнаки не залишились і вчителя даної школи, серед яких вчитель фізики Лариса Гедеон та «історик» Володимир Ласка, які виховали не одне покоління.

Пролунав останній дзвоник для випускників багатьох шкіл обласного центру. В цей день сотні ужгородських учнів стали на новий шлях — шлях вступу до вищих навчальних закладів, відкриття в собі нових потенціалів.

Традиційний переспів дзвоника, неповторні хвилини прощання зі школою назавжди збережуться у пам’яті випускників.

Юрій ЛОМАКІН, фото автора