Подробиці

Традиційно із початком зимового туристичного сезону на Закарпатті – значно збільшується потік транспорту на державних кордонах. Тому на період свят збільшать кількість нарядів для перевірки документів та огляду транспортних засобів. Зазвичай, найбільший ажіотаж на пунктах пропуску «Тиса», «Ужгород», «Лужанка» та «Вілок». Українські прикордонники зустрілися із представниками угорської, словацької та румунської сторони і узгодили порядок вирішення проблемних питань, аби на державних кордонах не виникали кілометрові черги і всі охочі змогли вчасно потрапити на Закарпаття.

Роман МАРЦЕНЮК, начальник відділу прикордонного контролю штабу Чопського прикордонного загону

Прикордонним загоном проведено ряд заходів щодо спрощення процедур. Про створення належних і комфортних умов для перетину державного кордону особами та транспортними засобами. Нами проведено із представниками суміжної сторони як угорської. Так і словацької спільні зустрічі. На яких визначений порядок пропуску транспортних засобів, порядок вирішення проблемних питань.

Віктор ЗАЙЦЕВ, начальник відділу прикордонного контролю штабу Мукачівського прикордонного загону

Щодо забезпечення ритмічності перевтину кордону виведені окремі смуги руху для рейсових автобусів та автобусів, які здійснюють перевезення організованих туристичних груп.