Подробиці

 Платити за доставку газу – потрібно навіть в період карантину. Уникнути скупчення людей, черг та заборгованості за цю послугу допоможуть онлайн-сервіси. Тим більше, що Центр обслуговування клієнтів досі працює в обмеженому режимі:

Анжеліка КОВАЛЬ

споживачка

 «Ми прийшли сьогодні уточнити про в нас є будинок в селі і там є деякі нюанси із газопостачанням. А, в принципі, оплату здійснюю через приват24, дуже зручно, на початку місяця десь біля 20-го числа приходить сповіщення, що показники оновилися і можна здійснити оплату. Один клік, в принципі, не потрібно нікуди виходити, ні десь з кимось контактувати. Дуже зручно, вже давно так практикую, не лише під час карантину. І стараюся так і батькам оплачувати»

Статистика хворих на Ковід-19 в Закарпатті не дозволяє забути про цю хворобу. Тому медики радять не відвідувати зайвий раз банки чи поштові відділення, а за комуналку – платити онлайн. Особливо це стосується людей старшого віку.

Михайло ПОЛЯК

головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні

«Хочу звернути увагу всіх громадян Закарпаття, всіх краян наших, щоб користувалися онлайн-функцією, особливо в розархунках. При рохрахункам по електроенергії по газу і іншим, де не обов’язково ходити по банках, тому що це лишній ризик для зараження на ковід-інфекцію»

 А вибір способів дистанційної оплати за доставку газу є: від онлайн-банкінгів до сплат через особистий кабінет споживача:

Наталія УЛЛАХ,  фахівець по роботі з клієнтами ЦОК

«якщо ви не оплачували онлайн, ви хочете це вперше зробити, тобто ви телефонуєте на контакт-центр за номером: 067-01-03-104, говорите особовий рахуночок, оператор надсилає СМС з повідомленням для реєстрації в вайбер чат бот, це особовий рахуночок. Сума останнього платежу, реєструєтеся і в вайбері, або особистому кабінеті ви можете онлайн оплачувати. Тобто є в меню: стан рахунку, налаштування, оплатити»

У товаристві наголошують: саме кошти з розподілу єдине джерело доходів «Закарпатгазу». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби, ремонт газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які підтримують необхідний тиск в мережах. Товариство працює, хоча рівень оплат знизився:

Юлія СОКОЛОВА

комерційна директорка АТ «Закарпатгаз»

 «Рівень оплат населення за послугу з розподілу лишається на досить низькому рівні, рівень оплат складає усього лише 70% від обсягу загального нарахування. Ми маємо на сьогоднішній день 75 тисяч споживачів, які взагалі жодного разу не здійснювали оплату за послугу з розподілу»

У товаристві звертають увагу, що на період карантину не скасована обов’язковість внесення оплати за розподіл природного газу, а лишев ведено мораторій на припинення послуг з розподілу газу та нарахування штрафних санкцій у разі несплати побутовими споживачами.