Подробиці

В Ужгороді завершилася масштабна благодійна акція «Купи зустріч – подаруй дитині свято». Цьогоріч у ній взяли участь більше тисячі лотів. За перші дні збору коштів надійшло понад 100 тисяч гривень: готівково і через картковий рахунок.

Павло ВЕЛИЧКО, волонтер акції

Серед найдорожчих лотів у Фейсбук, найдорожчим лотом виявився Олександр Педан, який зібрав 3770 гривень, наскільки мені память не зраджує. І Ірина Галій – це українка, яка перша покорила Еверест. Вона зібрала 3630 гривень.

Уже традиційно волонтери акції влаштовуватимуть свято для вихованців дитячих будинків та інтернатів. Окрім солодощів і подарунків, привозять їм найнеобхідніше: речі, взуття, засоби гігієни, канцтовари тощо.

Каріна ЧЕРНЕЦЬ, волонтер акції

19-го грудня ми однозначно їдемо у 2 дитячі будинки. Ми їдемо в Ільницю та Перехрестя. До нас уже долучилися студенти економічного факультету, вони їдуть з нами разом. Щодо подарунків, то ми в принципі, окрім солодощів та фруктів, атрибутів свята, веземо дітям ще засоби гігієни обовязково. Це рушнички. Зубні пасти, щітки, мила.

Збір коштів триватиме до 16-го грудня включно. Тоді ж о 17-ій годині у Театрі ляльок «Бавка» в Ужгороді відбудеться велика зустріч. На яку запрошують волонтерів та усіх учасників аукціону. Оголосять зібрану суму та разом плануватимуть маршрути поїздок.