Подробиці

Багато туристів починають пакувати валізи на відпочинок не влітку, а з настанням так званого «оксамитового сезону». Триває він з вересня і, зазвичай, до початку жовтня. У цей період на курортах немає виснажливої спеки, пляжі не переповнені людьми і ціни значно нижчі, ніж влітку.

Рената ІЗАЙ, директор туристичної агенції

Щодо тих країн, які є найпопулярнішими у цей період, це є Іспанія, Кіпр, улюблена Туреччина закарпатців. Також ризикують декотрі і їздять до Хорватії. Тому що у цей період там буває уже у підвечірок холодно. Греція і Болгарія, як один із таких бюджетних варіантів – ціна – якість.

У Єгипті початок вересня – найбільш сприятливий період для відпочинку. Температура повітря трохи знижується, ще немає сильних вітрів і вечори – теплі.

Рената ІЗАЙ, директор туристичної агенції

Єгипет цього року досить таки був популярним для закарпатців. Так як він був дешевшим, ніж Туреччина. Туреччина досить підняла ціни. Тому альтернативою для олінклюзів для закарпатців був Єгипет. У Єгипті зараз починається сезон, його не можна назвати бархатним, а можна сказати, що починається сезон у Єгипті.

Ціни на курортах у цей період різні: острів Кіпр, Греція та Іспанія з вильотом з Києва на 7 ночей з дворазовим харчуванням коштуватиме від 660-ти євро за двох. Туреччина – чотиризіркові готелі – від 700, п’ятизіркові – від 900 доларів за двох дорослих. Єгипет – від 300 у.о з особи також за 7 ночей.

Ужгородка Леся обрала цього «оксамитового сезону» відпочинок у Греції.

Леся, туристка

Я вирішила поїхати в Грецію, в Халкідіки. Тому що це моя любима країна, там дуже красиво. Ці їхні такі атмосферні містечка старовинні. Чому саме в цей період? Тому що там тепер не буде так багато туристів і досить хороша ціна вийшла. Десь 360 євро получається.

Чимало туристів обирають під час оксамитового сезону також сонячну Іспанію. У вересні тут, зазвичай, ще не починається період дощів. Ціни коливаються від 350 євро з особи і вище.