Подробиці

Одинадцятирічний Владік уже кілька хвилин випробовує лід у парку «Перемоги» в Ужгороді. Поки що покрив досить крихкий, тому хлопець не поспішає. Каже, що небезпечно і має для цього наглядний приклад.
Владік
11 років
Минулого року мені друг розповідав, що він тут провалився. Йшов до центру і вирішив пострибати. Сам виліз і пішов. Зараз живий і здоровий.
Цього року в Ужгороді ще наприкінці листопада обмежили вихід на лід для запобігання нещасним випадкам. Таке рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому. Воно забороняє катання на льоду, зокрема, й у парку «Перемоги». Комунальники до 5 грудня мали встановити інформаційні щити.
Андріана КОФЕЛЬ журналіст
Поки що жодних попереджувальних знаків про те, що вихід на лід поблизу водойми на Кірпічці заборонений, ми не виявили. Також наразі немає охочих покататися. Однак, учора такі знайшлися.
Владік
11 років
Я вчора бачив, що каталися на коньках старші. Казали, що міцний лід.
У департаменті міського господарства запевняють, що поступово встановлюють попереджувальні знаки. Мовляв, залежать від того, коли одержать таблички від виконавців.
Оксана ПАЙДА
в.о директора департаменту міського господарства Ужгородської міської ради
Таблички ми виставляємо періодино на ухилах річки, біля пляжу, біля зон відпочинку. Наша креативна молодь постійно їх знімає. Я думаю, що зараз якщо є, то є. А якщо нема, то будемо знову замовляти «вихід на лід заборонено». На Радванському кар’єрі була табличка. На Кірпічці не можу вам сказати. На ухилах річки була. На кар’єрі ні, там ми не ставили. Рішення виконкому буде виконане в повному обсязі.

Станом на 9 грудня на інших об’єктах інформаційні щити також були відстутні, наприклад, біля спуску до води поблизу обласної філармонії. Крім парку «Перемоги», Міськвиконком зобов’язав комунальників встановити попереджувальні таблички на дериваційному каналі, річці Уж у межах міста, на водоймах на вулицях Загорської та Чурговича а також на Радванському кар’єрі. Водні об’єкти в зимовий період мають моніторити наряди патрульної служби для уникнення нещасних випадків.