Подробиці

В індустрії краси, зокрема й у сфері візажу, діє неписане правило – «Новий сезон – нові тренди». Beauty тенденції цієї весни вражають розмаїттям: від максимально природного й непомітного макіяжу до широких масивних стрілок і густо профарбованих вій.  Виокремили візажисти й своєрідний класичний make-up, який залишається поза швидкоплинними тенденціями.

 Анастасія ЧОРНЯК                                                                                                                                

візажист

 «Тренди в макіяжі, як в одязі, в зачісках, змінюється майже кожен сезон і в принципі деякі повторюються з сезону в сезон, деякі змінюються абсолютно кардинально. Наприклад, є така класика як стрілки і червоні губи. Вони завжди будуть в моді, не дивлячись ні на які інші тренди».

У минулих сезонах серед модних тенденцій була матова шкіра, а найпопулярнішим трендом у макіяжі — контуринг, Сьогодні ж  на зміну їм візажисти пропонують протилежні – у моді ефект «вологої сяючої шкіри», як в денному, так і у вечірньому макіяжі.

 Анастасія ЧОРНЯК                                                                                                                                

візажист

 «Якщо раніше був досить актуальним контуринг, то зараз він відійшов на другий план. І тренді зараз «baby face» , хайлайтер, рум’яна, свіжа сяюча шкіра. Для того, щоб зробити шкіру сяючою можна використовувати світловідбиваючі бази, також їх можна підмішувати в тональний крем. І тоді ваше обличчя буде сяюче і красиве. 

Мода на природність  і в дизайні брів. Серед тенденцій – створення максимально натуральних ліній,  адже чіткі контури вже в минулому.

 Анастасія ЧОРНЯК                                                                                                                                

візажист

 «Наприклад, якщо раніше в моді були густі і  чіткі досить брови, то зараз вони абсолютно природні, не обов’язково вони мають бути сильно широкими, мають бути абсолютно природними і просто доглянутими»

Акцент трендового макіяжу цього сезону, безумовно, на очах.  Тут візажисти залишили модницям абсолютне поле для фантазії. Експериментувати можна як стрілками різноманітних товщин і контурів, так і з кольорами і текстурами тіней.  Щоправда, варто враховувати призначення макіяжу: повсякденний він, чи ж навпаки – вечірній.

 Анастасія ЧОРНЯК                                                                                                                                

візажист

 «На рахунок очей, то зараз можна все. Тобто в тренді металічні відтінки, яскраві тіні, неонові. Стрілки, від тоненьких до широких, густі вії, густопрофарбовані – «twiggy style». Ви можете дозволити собі практично все. В денному, на мій погляд, я б краще використовувала деякі лайтові металіки. У вечірньому вже можна поекспериментувати і додати набагато якравіших відтінків. Також самим актуальним кольором 2018 року буде ультрафіолет і всі відтінки лавандового кольору, тобто кожна людина знайде відтінок, який підходить саме їй.  Краще такі відтінки використовувати у вечірньому макіяжі, але ніжні можна й в денному».

У макіяжі губ цієї весни теж суттєві зміни.

 Анастасія ЧОРНЯК                                                                                                                                 

візажист

 «На рахунок губ, то матові помади у нас також відійшли вже і мало хто ними користується. На зміну матовим помадам прийшли металічні, а також дуже актуально зараз використовувати  блиски і ефект  «вологих губ».

Перелік модних тенденцій , які beauty-експерти пропонують у цьому сезоні доволі широкий. Тож кожна дівчина зможе віднайти те, що їй до вподоби.