Зелене Закарпаття

Новий інформаційний інтернет-ресурс про природу «Зелене Закарпаття» презентували в Ужгороді

Сьогодні, 22 жовтня, в прес-центрі «Закарпаття» відбулася презентація нового проекту сайту «Закарпаття онлайн» — регіонального інтернет-ресурсу про природу «Зелене Закарпаття»,  повідомив екоінформаціонний інтернет-портал Екосалінон.

За словами головного редактора «Закарпаття онлайн» Олега Диби, було виконано багато роботи, щоб створити цілий портал. Адже ресурс складається з самостійних розділів: «Тварини», «Рослини», «Охорона природи», «зоозахисних діяльність», «Ландшафтний дизайн». У планах — створення розділу для дітей, що посприяє розвитку екологічної культури юних закарпатців. Також розробляється розділ форуму.

Особливу увагу приділили захисту бездомних тварин — «Зелене Закарпаття» містить докладну актуальну інформацію про кожну знайдену тварину, так легше проконтролювати долю тварини.

Емблемою ресурсу став зелений ведмідь, хоча спочатку були ідеї використовувати зображення саламандри або обіграти букву «Z». Але саме ведмедик відображає зв’язок ресурсу з сайтом «Закарпаття онлайн».

Організатори вважають, що відвідувачі ресурсу не тільки будуть черпати цікаву інформацію про природу краю, але й відпочивати, читаючи улюблені розділи.
Олег Диба зазначив, що в реалізації проекту надав допомогу глава МНС Віктор Балога.

Зараз над ресурсу активно працюють дві випускниці журфаку УжНУ — Анна Семенюк і Вероніка Брудка.

Дівчата пропонують всім приєднуватися до розвитку ресурсу — вести свій блог, надсилати статті та фотографії живої природи Закарпаття, розміщувати оголошення.