Подробиці

В Ужгороді завершилася START-програма – проект відкриття нових бізнес- ідей та створення робочих місць. На курсах, розроблених у рамках Програми розвитку малого і середнього бізнесу Закарпаття, підготували 16 випускників, готових стати підприємцями.

Олександр ЗАГОРУЙКО, генеральний директор маркетингової компанії «My Profi»

Ідея проекту полягала в тому, що ми розказуємо свій реальний практичний досвід для потенційних підприємців Ужгорода й регіону в цілому, що не потрібно робити, або, точніше що потрібно робити для того, щоб ви як підприємець змогли більш вдало й більш успішно працювати  в регіоні, скажімо. Багато говоримо про якість, що будь-яка ідея має значення тільки тоді, коли ви стовідсотково їй віддані  і дуже якісно відноситесь до того, що робите.

Проект передбачав шість занять, на яких майбутні підприємці розглядали теми, пов’язані зі створенням та розвитком власного бізнесу.

Богдан КОСТЬ, підприємець, учасник проекту

Ця програма лекцій була дуже корисною, дуже була інформативною, змістовною, багато речей для себе почерпнув. Було цікаво, також було зовсім незвично, був дуже цікавий формат, сам підхід до викладання, навіть не те, що до викладання, до тренінгу був для мене частково унікальний, тому що у нас в Ужгороді ніхто раніше такого не практикував.

Проект отримав схвальні відгуки учасників, адже не лише допоміг новачкам, а й дав можливість удосконалити свій бізнес більш досвідченим підприємцям.