Незалежність. Одне слово, а скільки асоціацій. Це воля, ще боротьба, це важкі випробування, це рідна земля. Незалежність – у серці кожного українця.
Що ми тут народилися. Там наша сім’я. Вона добра. Наш рідний добрий край.
Перший крок, перше слово, перша свідома думка. Усі погляди формуються в ранньому дитинстві. Уже з самого малку улюбленими віршами стають римовані рядки про рідний край.
Олександр МУХАМЕДЯНОВ
вихованець дитячого садка
Красивий, щедрий рідний край. І наша мова солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна.
Аби краще зрозуміти, що ж таке День Незалежності України, у дитсадках проводять спеціальні заняття. Для такого заходу – тільки вишиванка, українські куточки та національне вбрання на плакатах.
Анна СТЕЦЬ
вихователька
Наша держава, наша Україна. Вона буде святкувати свій День Незалежності і свій день народження.
Зернина любові до держави закладається батьками, вихователями, вчителями. Найважливіше – правильно підібрати ключ до дитячих сердець.
Анна СТЕЦЬ
вихователька
Мій край чудовий Україна, тут народились ви і я. Тут над ставком верба й калина, чарівна пісня солов’я. тут найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить. І ніжна пісня колискова. Чумацький Шлях кудись зорить.
Українську символіку та предмети, які стоять поряд зі словом «Україна» малеча вивчає залюбки. В ігровій формі розфарбовують калину, ліплять із пластиліну державний герб, складають прапор.
Анастасія СТУДЕНЯК
вихованка дитячого садка
Синьо-жовтий прапор маєм: синє небо, жовте жито. Прапор свій оберігаєм. Він – святиня, знають діти.
Любити свою державу – перша і найголовніша заповідь справжнього українця. За неї необхідно боротися, берегти задля нового покоління, задля дітей України.