Подробиці

Незалежність. Одне слово, а скільки асоціацій. Це воля, ще боротьба, це важкі випробування, це рідна земля. Незалежність – у серці кожного українця.

 

Що ми тут народилися. Там наша сім’я. Вона добра. Наш рідний добрий край.

Перший крок, перше слово, перша свідома думка. Усі погляди формуються в ранньому дитинстві. Уже з самого малку улюбленими віршами стають римовані рядки про рідний край.

Олександр МУХАМЕДЯНОВ

вихованець дитячого садка

Красивий, щедрий рідний край. І наша мова солов’їна. Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна.

Аби краще зрозуміти, що ж таке День Незалежності України, у дитсадках проводять спеціальні заняття. Для такого заходу – тільки вишиванка, українські куточки та національне вбрання на плакатах.

Анна СТЕЦЬ

вихователька

Наша держава, наша Україна. Вона буде святкувати свій День Незалежності і свій день народження.

Зернина любові до держави закладається батьками, вихователями, вчителями. Найважливіше – правильно підібрати ключ до дитячих сердець.

Анна СТЕЦЬ

вихователька

Мій край чудовий Україна, тут народились ви і я. Тут над ставком верба й калина, чарівна пісня солов’я. тут найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить. І ніжна пісня колискова. Чумацький Шлях кудись зорить.

Українську символіку та предмети, які стоять поряд зі словом «Україна» малеча вивчає залюбки. В ігровій формі розфарбовують калину, ліплять із пластиліну державний герб, складають прапор.

Анастасія СТУДЕНЯК

вихованка дитячого садка

Синьо-жовтий прапор маєм: синє небо, жовте жито. Прапор свій оберігаєм. Він – святиня, знають діти.

Любити свою державу – перша і найголовніша заповідь справжнього українця. За неї необхідно боротися, берегти задля нового покоління, задля дітей України.