Подробиці

На Закарпатті правоохоронці викрили масштабну схему незаконного вирубування державних лісів у трьох лісництвах. Прокурори прокуратури Закарпаття спільно із співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області продовжують роботу щодо блокування розкрадань  лісу у Закарпатській області. У ході слідства викрито масштабну схему незаконного вирубування державних лісів у трьох лісництвах Закарпаття, що заподіяла орієнтовно 14 млн грн збитків.

За погодження прокурора прокуратури області повідомлено про підозру керівнику «Брустурянського лісомисливського господарства» у зловживанні службовим становищем (ч. 1 ст. 364 КК України).

Крім того,в ході слідства, встановлено причетність службових осіб державного підприємства «Хустське лісо дослідницьке господарство» та Ужанського національного природного парку до масштабних порубок лісу на ввірених їм територіях лісового фонду. У ході огляду фахівцями — екологами  окремих ділянок лісу, встановлено факти систематичного проведення незаконних рубок.

Сьогодні, 29 квітня, правоохоронцями проведено ряд обшуків у приватних та службових помешканнях фігурантів справи.

За усіма епізодами, триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі ТУ ДБР у м. Львові.   Встановлюються інші особи, які ймовірно причетні  до вказаної злочинної діяльності.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області