Подробиці

Ініціатива породжена пристрастю до музики. Чергова ідея Олексія Уманського — видати вінілову платівку із композиціями закарпатських виконавців. До втілення вишуканого проекту може долучитися кожен, вже сьогодні можливе передзамовлення платівки, яке наблизить ідею до реальності.

Олексій УМАНСЬКИЙ – ініціатор ідеї вінілового збірника #НАШОЄ від радіо «Єден»
«Це естетика і неповторність, адже подряпавши випадково якусь частину вінілу, платівку починає заїдати. Або ж послухавши її 4 рази пил осідає, як не крути вона починає хрипіти. Мені подобається вініл як носій, адже ти можеш його можеш потримати, музику – можна побачити. Це дуже важливо. Ця ідея повинна наблизити Ужгород і Закарпаття до вінілової культури вцілому. У нас є люди які почали купувати вінілові платівки, вони теоретично можуть бути діджеями на «Круглому звукові» як це часто буває.»

Олексій — засновник місцевого радіо «Єден», яке існує і завдяки благодійним внескам слухачів. Вони ж часто є і авторами програм цієї хвилі. Вініловий збірник під назвою «НАШОЄ» — чергова мрія Олексія Уманського, яка дозволить популяризувати і хвилю, і творчість вихідців із Закарпаття у вишуканому форматі.

Олексій УМАНСЬКИЙ – ініціатор ідеї вінілового збірника #НАШОЄ від радіо «Єден»

«Наразі ми продали платівок, яких ще не існує, це як ідея на 460 євро. Потрібно ж 1600 на 100 платівок. Однак минуло менше тижня. І не менш важлива інформаційна кампанія. Потрібно щоб якомога більше людей дізналося про цю ідею. І тоді вони матимуть варіант або придбати платівку або ж підтримати. Розповісти комусь іншому. Це допоможе, я так думаю.»

Аби видати вініл тиражем у 100 штук, радіо потрібно назбирати 1600 євро. Якщо ж потрібна сума не назбирається, радіо поверне кошти усім, хто підтримав ідею.

КАРТКА 4149 4991 3681 5667
_______________________________________________
(ставте позначку «на вініл» при оплаті, і не забувайте скинути скріншот проплати, та писати, хто замовив).