Подробиці

30 січня одночасно в українських кінотеатрах стартувала прем»єра довгоочікуваної комедії власного виробництва. Увага до цього кінопродукту особлива, адже сюжет розвивається в зоні проведення бойових дій і вперше у кіно події висвітлюють з гумором.

Еліна РЕЗНІКОВА

глядачка

Треба обов»язково показувати, з любого боку війну показувати треба, я думаю, нам треба дивитися на те, що відбувається в нашій країні.

Перші рецензії на стрічку прилетіли і «з-за порєбріка». Російські пропагандисти згадують, зокрема, і те, що до створення стрічки долучився онук провідника українських націоналістів Степан Бандера, і що одні з продюсерів родина Марка та Уляни Супрун. Ну і перебирають кісточки режисерським ходам Володимира Тихого.

Марія ВОВК

глядачка

Ну, як сказали в кінці фільму, якщо у людини нема почуття гумору, вона там одною ногою.. кінець фрази почуєте в фільмі, так обов»язково треба сміятися над всім і над ворогом в першу чергу, життя без жартів неможливе, життя без жартів, як кажуть, не втрачає своєї серйозності.

Такого напрямку кінофільмів в США багато, а для України це нове. Іронія, сарказм, гіперболізація, тонкий і не завжди тонкий гумор – все це дозволяє розширити аудиторію глядачів стрічки. А чи варто міятися, коли мова йде про війну?  Уляна Супрун  стверджує –гумор – допомога в стресових станах, тому варто сміятися небезпеці в обличчя.