Подробиці

Об’єднані вірою. При Мукачівській греко-католицькій єпархії в Ужгороді діє унікальна місійна семінарія Redemptoris Mater — єдиний заклад в Україні, де навчаються семінаристи з різних країн світу, котрі згодом проповідуватимуть українською.

Франческо АНДОЛФАТТО — ректор єпархіальної семінарії «Redemptoris Mater«

«У 2013-му році за запрошення єпископа мукачівського Мілана Шашіка Це не є перша на світі семінарія «Redemptoris Mater«. Загалом семінарів є 126. Це єдина така семінарія в світі при греко-католицькій єпархії.»

Наразі у семінарії навчається 15 студентів. Сюди потрапляють шляхом жеребкування. Це люди з різних регіонів України, європейських країн, зокрема Іспанії, Польщі та Угорщини.

МІГЕЛЬ — навчається у семінарії

«На першому році семінарії я насправді зміг зустрітися з Ісусом Христом, котрий дав мені впевненість, дав мені слово. Що Господь може зробити мене щасливим, якщо я піду за ним. Тільки віддатися йому і він дасть мені це щастя. На сьогодні я щасливий попри труднощі. Можу бути щасливим поміж труднощів і це неймовірно.»

Семінаристи з Redemptoris Mater уже співслужать у храмах Мукачівської греко-католицької єпархії. Семінарія — унікальний досвід для краю. До всього, вона впливає на міжнародний імідж єпархії та підносить вагу української мови, яка стає для посланців із різних країн однією з мов проповідування.