Подробиці

Із 7 вересня у містах Ужгород, Мукачево, Чоп та у Виноградівському, Міжгірському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському районах встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба. Наразі у краї є 4 472 активних хворих,  заповненість ліжок у лікарнях становить 37%.

Олег КОЦЮБА

заступник голови Закарпатської ОДА

Ми одні із 4 областей України, які законтрактували із Національною службою здоров’я усі 16 лікарень, які можуть здійснювати прийом ковідних хворих. І отримувати кошти. 1137 ліжок виділено для прийому хворих на коронавірус, заповненість складає 37%. 537 ліжок (майже 50%) можуть під’єднуватися до кисневих апаратів (це і підведений кисень, і кисневі концентратори). Були певні зміни у дозволах на роботу, зокрема закладів харчування. Ідеться про дозвіл роботи закладів громадського харчування у закритих приміщеннях, з наповненням не більше 30 відсотків. Те саме стосується басейнів. Заборонено:

-функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо).

-проведення богослужінь у приміщення храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Це дає змогу більш-менш контролювати появу спалахів інфікування.