Подробиці

Весняну тусовку, або ж масовий фестиваль–пікнік проведуть в Ужгороді. Так називають третій «Майся Фест», який запланований 7-8-го травня в Боздоському парку. Організатори сподіваються на сприятливу погоду та обіцяють насичену і цікаву програму.

Сергій ДЕНИСЕНКО

співорганізатор «Майся Фест»

Це саме не фестиваль шашлику, хоча він там буде. Крім того, будуть багато цікавих страв і напоїв. Але головне — це події. Буде окрема зона для дітей — «Майся Фестик», де будуть різні заклади, які займаються з дітьми, виставляти свої локації. Бдуть ігри, майстер-класи, дитяча дискотека, аква-грим. Це все безкоштовно. Також ми домовилися з адміністраторами Боздоського парку, що в ці дні навіть платні атракціони будуть безкоштовними до 12 години. Буде дуже цікавий забіг (це вперше), який стартує одночасно у всіх країнах світу, у всіх містах. Треба бігти із смартфоном, забіг, у якого нема фіксованого фінішу.

Крім того, 7 травня відбудеться дитяча велогонка для дітей і підліків з різними призами. Новинкою цього року вважають змагання між дитячими садками Ужгорода.

Сергій ДЕНИСЕНКО

співорганізатор «Майся Фест»

Називається «До-ре-мі-фасолька». Всі дитячі садочку будуть представляти свою художню самодіяльність: співати, танцювати. А також вперше це буде Чемпіонат з-поміж дитячих садочків у перетягуванні канату. Беруть участь 22 команди, вони вже зареєструвалися. Це буде 8 травня. Спортивне змагання з-поміж дитячих садочків Ужгорода.

У рамках «Майся Фесту» запланований продаж хенд-мейд виробів, вуличної їжі та гарячих страв і різноманітних напоїв. Уже традиційно до свята долучиться й Рух підтримки закарпатських військових.