На спортивне свято в Ужгороді завітає Володимир Кличко

На спортивне свято в Ужгороді завітає Володимир Кличко

16 вересня, о 14.00 в Ужгороді стартує кубок Закарпаття з боксу на призи фан-клубу братів Кличко. На території роллердрому (поблизу ТЦ ДаСтор), зберуться півсотні спортсменів з усієї області, серед яких визначатимуться переможці у боксі, кікбоксингу, тхеквондо та кіокушинкай карате. У великому спортивному святі, організованому Закарпатським фан-клубом братів Кличків, візьмуть участь студія сучасного танцю «Бліц», команда КВН «Тяп-Ляп», буде розіграна спортивна лотерея.

«Ми сподіваємося, що на спортивне свято прийдуть усі, кому близький бокс та східні єдиноборства, хто вболіває за Україну та українців, які виступають на світових майданчиках, – розповів голова Закарпатського фан-клубу братів Кличків Станіслав Шило. – Ми очікуємо і на почесного гостя свята – кумира мільйонів українців Володимира Кличка».

Власне, головний приз – Кубок – переможцю турніру вручить особисто чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії Володимир Кличко. Крім цього, для гостей свята планується автограф- та фотосесія з видатним українським спортсменом.

Інтернет-видання «Панорама Мукачева»