На набережній Ужгорода відкрився ярмарок "Медовий Спас"

На набережній Ужгорода відкрився ярмарок «Медовий Спас»

Сьогодні, 17 серпня на набережній Незалежності в Ужгороді відкрився ярмарок «Медовий Спас».  Він буде тривати три дні, з 17 по 19 серпня. Торгові лотки розмістилися на набережній починаючи від лінгвістичної гімназії (бувша ЗОШ №1).

В п’ятницю ярмарок ще ненабув тих масштабів, які очікуються на вихідні дні. На ярмарку можна придбати окрім меда такі продукти як пергу , вироби з бджолиного воску, пилок, прополіс та багато іншого, що пов’язане з виробництвом меду.

500 грамова баночка липового меду коштує приблизно 40-45 гривень, пилок- в залежності від кількості від 20-30 гривень.

Відвідувачі ярмарку мають нагоду дізнатися у професійних бджолярів про корисні властивості меду та супутніх продуктів, що і в якій послідовності можна приймати при різних захворюваннях. Можна скуштувати вироби  бджолярів, з’їхавшихся на ярмарок.

На ярмарку також представлені медовуха, вино з медом — до прикладу, стаканчик приємного вина з ароматом меду коштує 7 гривень.

На одному з торгових лотків представлені два вулика — класичний, яким користується переважна більшість бджолярів в нинішній час, та  такий, яким користувалися раніше. На цьому вулику можна побачити як саме проходить «виробництво» меду.

Юрій Ломакін, фото автора