Подробиці

Ужгородський парк «Підзамковий» цього літа ожив. Дитяча метушня та веселий сміх тут лунає цілий день. Так само, як колись, сюди приходить все більше людей, аби сховатися від літньої спеки та відпочити з дітьми. Цей парк отримав ще один шанс стати місцем сімейного відпочинку, завдяки мотузковій розвазі, яка близько місяця тому тут відкрилась.
Юрій ЛЯХОВИЧ керуючий мотузковим парком
В Європі мотузковий парк, це нормальне явище. Їх є достатньо багато. А Ужгород це точно Європейське місто. Я носився з цією ідеєю близько 4-х місяців, знайшов однодумців поза межами нашого міста, які й допомогли організувати цей проект — мотузковий парк «Тарзан»
Партнером стала всеукраїнська корпорація, яка нараховує більше 20 –ти мотузкових парків по всій країні. На Закарпатті їх є вже два — в Ужгороді та Іршаві. Їх популярність зростає, й інші районні центри висловлюють бажання й собі в міських парках встановити подібні.
Юрій ЛЯХОВИЧ керуючий мотузковим парком
Це відриває дітей від вулиці, від занять комп’ютером, повертає до активного способу відпочинку. Щоб подолати маршрут потрібно не тільки фізичну підготовку, а й психологічну впевненість, рівновагу. Це дві складові, які допомагають отримати задоволення.
На сьогодні тут працюють два маршрути— дитячий, від 3-х років і дорослий, від 10-11-ти років. Бажаючих чимало. За безпеку хвилюватися не варто, запевняє керуючий. Усі інструктори мотузкового парку професіонали, а спорядження нове та сертифіковане.
Юрій ЛЯХОВИЧ керуючий мотузковим парком
У нас працюють фахові інструктори, котрі є діючими або колишніми спортсменами-туристами. 80% працівників це кандидати в майстри спорту з пішохідного туризму. Тобто це профі.
У планах розширення розважального парку, створення нових маршрутів для подолання та урізноманітнення варіантів відпочинку. Найближче оновлення — екстремальний маршрут подолання для дорослих.
Юрій ЛЯХОВИЧ керуючий мотузковим парком
Плануємо третю дистанцію побудувати, вона буде називатися «Адреналін». Це ще 12 етапів, які вимагають вже більшої фізичної підготовки, впевненості. Ми не будемо туди випускати осіб віком до 16-ти років.
Нова атракція в Ужгороді стала місцем для активного, здорового та сімейного відпочинку.