Подробиці

Молодь змінить Україну – такою є назва і основний меседж освітньо-наметового табору від громадської організації «Єдине студентство». Активісти проведуть захід спільно з Управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА неподалік села Анталовці протягом 11-13 травня.

Катерина ХИЖНЯК, співорганізатор, член УМГО «Єдине студентство»

Ми хочемо організувати табір для молоді, тобто це можуть бути школярі і студенти, також старші, хто закінчили університет, аби сприяти їх патріотичному вихованню, активізації їх певної такої громадської ролі у суспільстві. Щоб вони стали активнішими, ми проводитимемо кілька лекцій для них. Також будуть спортивні ігри, буде розважальна частина – не без цього.

Зараз хороша погода, тим паче Закарпаття це такий край, який має надзвичайно багато цікавих місць, де можна відпочити на природі. Тому ми не стали обмежувати це якоюсь певною аудиторною мережею – ми хочемо зробити це на природі, аби студенти, молодь не тільки мали змогу добре провести час, а й винести щось для себе корисне з цих трьох днів.

Цього разу обіцяють оновити програму та зробити її ще більш насиченою. Окрім навчання на учасників чекає активний відпочинок, зокрема, заняття спортом, походи, ігри для розвитку соціальних та особистісних навичок.

Владислав РУЩАК, співорганізатор, член УМГО «Єдине студентство»

Моя роль в організації цього заходу – це проведення спортивної руханки. Так як організатори з минулого року отримали певний досвід і побачили те, що не вистачає спорту. Я саме займаюсь спортивним напрямком у цьому таборі. Що це будуть. Це будуть руханка, це будуть невеличкі майстер-класи від мене особисто в такому напрямку як стріт воркаут, акробатика. Всі учасники будуть вимушені робити ранкову зарядку і будуть мати можливість спробувати себе в цьому напрямку.

Долучитися до табору може молодь від 16 років. Неповнолітнім слід буде надати письмовий дозвіл від батьків. Однак хвилюватися старшим не потрібно – організатори продумали необхідні заходи безпеки та у разі потреби забезпечать медичною допомогою.

Катерина ХИЖНЯК, співорганізатор, член УМГО «Єдине студентство»

Ми залучаємо активних студентів до себе, разом проводимо різні акції, інколи тематичні. Це можуть бути до певних днів – до Дня Валентина, до Дня писемності. Наприклад, організовуємо літературні вечори, певні конференції, присвячені і таким поширеним захворюванням, як ВІЛ, СНІД. Сприяємо тому, щоб молодь виробляла свою активну громадську позицію, вміла її активно відстоювати і демонструвати.

Для участі в таборі потрібно пройти попередню реєстрацію та представити власне есе на тему «Молодь змінить Україну». Організатори відберуть найкращі роботи та запросять авторів до табору.