Подробиці

Цього тижня на Закарпатті очікують мінливу погоду з короткочасними дощами, місцями – грозами. Найбільш інтенсивні опади на усій території області прогнозують 11-12-го липня.

Андрій ЗОЛОТАРЬОВ, синоптик

Переривчик такий з цими грозовими дощами 13-го вночі, 14-го. От орієнтир такий. Хоча виключати якісь локальні грози ми теж не можемо. Тобто, стабільності в атмосфері поки що немає. Поки що впливає висотний циклон, який на півночі від нас.

Максимальні денні температури на низинній частині області –  26-28- градусів Цельсія, нічні – 14-16. У горах вдень прогнозують 15-20 градусів, вночі стовпчики термометрів сягатимуть максимально 10-ти градусів Цельсія.

Рівень води у річках Закарпаття не піднявся, але на найбільш низинних частинах області гідрометеорологи зафіксували підтоплення.

Наталія ПЛАТОНОВА, начальник відділу гідрологічного прогнозування

Або підтоплення там, де не працюють нормально водовідведення. І може мати дуже негативні наслідки, як ми і спостерігали останню добу – підтоплення автомобілів у місті Ужгороді були. Зливи формуються дуже локально і дуже з великою інтенсивністю. Розподіл опадів дуже нерівномірний. Тому кількість опадів не відмічається у підвищенні рівнів річок.

За словами синоптиків – цього тижня можливий також невеликий град та шквалисте посилення вітру під час гроз.