Подробиці

Про це на брифінгу опісля засідання Уряду заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Зазначається, що є економічні розрахунки, за якими підвищення рівня мінімальної зарплати дає позитивний ефект для економіки країни. Міністерка соціальної політики Марина Лазебна підкреслила: заплановані і подальші підвищення на січень та липень 2021.

Марина ЛАЗЕБНА

Міністерка соціальної політики України

Уряд віднайшов ресурси для того, аби підвищити мінімальну заробітну плату. Із 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня 2021 року – до 6 тис. грн, а з 1 липня наступного року – до 6,5 тис. грн. Чому це важливо? Це підвищення рівня життя наших громадян, це боротьба з бідністю та нерівністю за статками у суспільстві, а також детінізація зарплат у конвертах. Планове підвищення мінімальної зарплати вже з 1-го вересня дозволить збільшити надходження до пенсійного та інших страхових фондів на 1 млрд грн.

Денис ШМИГАЛЬ

Прем’єр-міністр України

Таке зростання в умовах скорочення імпорту повинно забезпечити зростання споживання саме української продукції, наших виробників. Це матиме позитивний ефект і для бізнесу.