Мило з ароматом меду чи кави можна придбати в Ужгороді

Мило з ароматом меду чи кави можна придбати в Ужгороді

Прогулюючись центром міста, яке на повну святкує, багато хто з ужгородців відвідав ярмарку. Саме тут можна було побачити невеличкий прилавок, за яким чарівні дівчата продавали мило, яке вони виготовляють самотужки.

Ужгородка Альона Булина, майстер яка займається виробництвом цього ароматного товару розповіла кореспонденту УЖІНФОРМ цікавинки про те, як саме вона виготовляє цей чудовий продукт:

— Варю милко вже біля 4 років, ідею виловила на просторах інтернета. Починала з англійської основи, перевела пару кг мила, згодом почало потрохи виходити. Все йшло на подарунки, або просто так знайомим та родичам, згодом знайомі почали просити набори на подарунки і так пішло помалі. Через рік вивчення теорії варки мила з «нуля», почала варити своє мило від А до Я. Мило з основи відрізняється від мила з «нуля» тим, що в першому варіанті ти використовуєш вже готову основу (виробників на ринку купа — Англія, Китай, Польща, Німеччина, на будь-який смак), плавиш її та додаєш певні добавки — масла, аромат, колір. але змінити пінність мила, його твердість ти не можеш.

Мило з нуля дозволяє зварити мило наприклад на міцній закарпатській каві, соках, відварах трав, рисовому гелі, кокосовому молоці або просто на чистій джерельній воді, як добавки туди йдуть глини (в моєму випадку з Франції), пюре овочів та фруктів, вівсянка, кава, навіть морський пісок можна додати як варіант скрабу а ще дуже люблю мило зварене з додаванням справжнього шовку — так зване шовкове мило, в цьому випадку використовується кокони тутового шовкопряда (їх розчиняють в розчині лугу перед додаванням масел).

Це хоббі забирає досить таки багато часу, тому що вимагає певних знань з хімії, обов’язкове дотримання правил безпеки, оскільки сам процес варки мила з нуля є досить небезпечним.

Бажаючі спробувати мило, яке вироблено Альоною, можуть зв’язатися з нею за телефоном +38 050 630 91 39, або написавши повідомлення на її профіль у фейсбуці.

Юрій Ломакін