Подробиці

17-19 серпня біля архітектурно-історичного комплексу «Совине гніздо» в Ужгороді відбудеться традиційний фестиваль-ярмарок «Медовий Спас». Він стане уже восьмим.

Пасічники представлять різні види закарпатського меду – весняний, липовий, акацієвий, мед із літнього різнотрав’я, лісовий, гірський та продукти бджільництва (прополіс, віск, пергу, маточне молоко, пилок тощо).

Можна буде скуштувати і придбати медові напої, зокрема, квас, вино, бальзам, медові пряники, карамель, сири та вина. Офіційне відкриття фестивалю 18 серпня о 14:00.

Володимир ЛЯХ, голова Асоціації пасічників Закарпаття

Будуть представлені меди, відібрані наші Закарпатські. Пасічники відбиралися за кількома критеріями: це якість та естетичне оформлення продукції. Підготували також хорошу концертну програму, у нас будуть працювати аніматори, а також будуть і справжні живі бджоли. Облаштуємо спеціальний оглядовий вулик для фотографування із бджілками, буде музика. Хочеться, аби люди придбали хороший, якісний цьогорічний мед і мали на зиму запаси сонячної енергії закарпатського меду.