Подробиці

З дотриманням усіх санітарних норм та індивідуального захисту центр відновив повноцінну роботу. Адже залишати людей, які потребують допомоги, в такі часи не можна.

Чоловік пані Людмили за послугами до Ендоклініки звернувся вперше, хоча в анамнезі давно має цукровий діабет. Домашнє безсистемне лікування та пережитий стрес різко погіршили його самопочуття.

Людмила КЛОВТЮК

дружина пацієнта Медичного центру «Закарпатська ендоклініка»

Ми так звернулися сюди, дуже нормально все прийняли, дуже ввічливі лікарі, ну зараз аналізи нам роблять, лікування призначили, надіємося, що буде добре

На необхідності своєчасного звертання до фахівців наголошує лікар-кардіолог Віола Дідик. Практично завжди ендокринологічні проблеми тягнуть за собою збої в усьому організмі. І це надзвичайно небезпечно.

Віола ДІДИК

лікар-кардіолог Медичного центру «Закарпатська ендоклініка»

При цукровому діабеті виникає ураження артерій, ураження артерій, які кровопомстачають усі наші органи і системи, і якщо пацієнт не контролює рівень цукру то ці ураження відбуваються набагато швидше, тому ми повинні контролювати таких пацієнтів сумісно з ендокринологами, лікувати, контролювати певні показники, які продовжать життя пацієнта.

Не секрет, що гормональні порушення  прямо впливають на якість нашого життя. Зміни у роботі щитоподібної залози, підшлункової, надниркової залоз, цукровий діабет — торкаються частіше саме закарпатців. І все через природній йододефіцит.

Яна СВЕРДЛЮК

лікар-ендокринолог Медичного центру «Закарпатська ендоклініка»

На даний час дуже багато ми діагностуємо проблем не тільки щитоподібної залози, власне як і цукрового діабету, а ендокринна патологія, про яку ми мало говоримо, це я патологія наднирників, це є патологія гіпофізу і дуже часто ми маємо скоректувати ті гормони так, що можливо пацієнту вдасться уникнути тої чи іншої ендокринної операції, якщо це є можливо, І на разі в умовах теперішньої ситуацї, коли пацієнт не завжди може звернутися за допомогою, наша клініка може допомогти у вирішенні тимчасових багатьох проблем.

Повноцінне життя пацієнта — найголовніша місія лікарів центру. І на допомогу приходить сучасне медичне обладнання. Завдяки йому можна правильно і головне вчасно діагностувати збої в організмі та вибудувати алгоритм лікування.

Павла МАГЕЙ

лікар з УЗД Медичного центру «Закарпатська ендоклініка»

Апарат дає можливість виявити утворення чи це щитоподібна залоза, чи це органи черевної порожнини, наприклад, якщо це якісь запальні процеси, так само дає можливість виявити, розміри збільшення або зменшення, на даний момент це щитоподібна залоза, побачимо, яка васкуляризація, тобто кровопостачання залози,  що може свідчити про якісь запальні процеси, якщо васкуляризація підвищена.

Проблеми  з ендокрилочіною системою тягнуть за собою супутні захворювання. Аби їх виявити, в центрі організована робота за системою маршрутного листа.

Ольга ОЛЕКСИК

Генеральний директор, лікар-ендокринолог Медичного центру «Закарпатська ендоклініка»

Ми  проводимо комплексні обстеження пацієнтам з цукровим діабетом, оскільки вони мають можливість в нашій клініці пройти не тільки, власне, просто консультацію ендокринолога отримати, у нас надаються комплексні послуги, які включають також аналізи, УЗД осбстеження, ехокардіоскопія, консультації інших суміжних спеціалістів, які дуже важливо перевіряти при цукровому діабеті і пацієнт який пришов сюда один раз за годину, за півтори отримає  комплексне обстеження у  всіх напрямках в яких ми розбираємся.

Уже два роки на ринку надання фахових медичних послуг працює центр Закарпатська ендоклініка. Для консультування пацієнтів залучили найкращих фахівців області, організували школу діабету, де вчать людей самостійно справлятися з проявами недугу. На сьогодні це єдиний і вкрай необхідний в області заклад ендокринологічного спрямування.