Подробиці

В заручниках коронавіруса опинилися тисячі мам, для яких карантин грипу плавно перейшов в карантин світового вірусу, а далі у весняні канікули. Як це, 24/7 уже 3-й тиждень на одній, часто, зовсім невеликій території? Як організувати спільний час, щоб вижили усі члени родини. З гумором і всерйоз ці питання ми задали нашим онлайн-мамам.

У Олі Томашевської 4-ро тих, хто може, як кажуть, ложечкою виїсти мозок і без обсервацій та карантинів.  Мама трійнят і Віки пишається, вона над захопленнями дітвори працювала не один рік, тому тепер в хаті може бути навіть тихо.

Ольга ТОМАШЕВСЬКА

мама 4-х дітей

Запустили челендж, правда він у нас почався з березня, з 1 березня і триває до кінця місяця  і хто найбільше прочитає книжок тому буде якийсь приз звичайно.

Зненацька тата на увесь час отримали 5-ти річна Ілона та 8-ми річна Емма Махлін. Тепер разом організовують свій день, в якому є час для татової дистанційної роботи і для спільних справ.

Семен МАХЛІН

працює з дому

Завдяки дружині я працюю відокремлено, мене ніхто не турбує, це все завдяки Алі, коли я працюю у мене таке середовище, коли я працюють, але якщо б не було Алі, мені було б важкувато але дівчатка у нас молодці, дівчатка знають коли тато працює – тато працює, але от уже коли тато не працює, тоді усе зовсім по іншому.

Аля МАХЛІН

мама 2-х дітей

в Нью-йоркоському Метрополітен -опера вони відкрили доступ до записів, і ми щовечора дивимось і це просто щось неймовірне, емоції,  дівчата не всі дивляться опери, але якісь ті, що їм подобаються, що їм по віку  підходять вони теж доєднуються, менша у мене постійно страждає, шо погані закінчення, постійно хтось помирає, тобто для неї це, але потім вона бачить, що акторка жива і о вона не по справжньому померла.  

Для мам в декреті нічого в повсякденні не змінилось, лише прогулянок на свіжому повітрі стало в рази менше, вважає Віка Жуйко. Мама 4-х літньої Марусі, яка крім виховання дитини, ще й працює дистанційно, насолоджується карантином.

Вікторія ЖУЙКО-САБО

мама 4-х літньої дівчинки

змінився абсолютно графік дня, можна вставати пізніше, ти не спішиш вставати, бо у тебе там багато роботи, яку треба терміново зробити і кудись там надіслати, тобто  ми стали нарешті господарями свого часу і можна подивитися наскільки за повної свободи можна його раціонально використовувати.

У кожного з наших батьків свій рецепт, як розпорядитися часом, який додала нам у годинник пандемія.