Подробиці

У 2017-му році Ужгородська міська рада підписала договір з товариством з обмеженою відповідальністю «Олександрія КЕПІТАЛ», яке виграло  тендер через систему Prozoro. Вони виконували капітальний ремонт вулиці Перемоги довжиною майже 700 метрів, від вулиці Легоцького до села Сторожниця.

Відповідно до проекту, повинні були розібрати покриття із кам’яної бруківки, встановити нове, асфальтобетонне, проїжджу частину мали відмежувати бордюром та влаштувати зливову каналізацію.

Завершити повинні були до 20 грудня 2017-го року, однак вчасно об’єкт зданий не був. Більше того – роботи виконані неякісно, — кажуть в Ужгородській міській раді. Тому розірвали договір з товариством і подали позов до Господарського суду Закарпатської області. Провели судову будівельну експертизу і вимагають стягнення з компанії у розмірі майже 900 тисяч гривень.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

На сьогоднішній день продовжуються роботи. У зв’язку з тим, що після цієї процедури була підписана угода про продовження робіт з даної вулиці з іншою компанією, яка на сьогоднішній день завершує роботи. Є чорновий слой по даній вулиці і до 1 грудня будуть усі роботи по даній вулиці закінчені. Залишилося такі невеликі деталі по даній вулиці. Заїзди, виїзди до внутріквартальних територій, це тягне досить великий час. Саме основне, що немає на сьогоднішній день проблеми для проїзду любого виду транспорту у даному напрямку, до села Сторожниці, до Нового району і так далі.

Наразі справа знаходиться в суді і розглядається правоохоронними органами.