Подробиці

У період літньої спеки збільшується кількість кишкових отруєнь. Високі температури повітря – неабиякий «розплідник» для шкідливих бактерій і токсинів у харчових продуктах. Мережа лабораторій «Астра-Діа» проводить цілий перелік досліджень. В тому числі, бактеріологічні. Швидко і безпечно визначають збудники кишкових інфекцій: сальмонели, шегели, патогенний стафілокок та інші. Матеріали  пацієнтів маркують і відправляють до бактеріологічної лабораторії «Астра-Діа». Тут їх оброблять і виконують первинний посів на поживні середовища. Це і допомагає в подальшому ідентифікувати збудник та підібрати необхідний пацієнту антибіотик.

Мережа лабораторій «Астра-Діа» також проводить санітарно-бактеріологічні дослідження і готова до співпраці із лікувально-профілактичними та закладами громадського харчування, із стоматологічними кабінетами та косметологічними салонами.

Олена ФЕДУРЦЯ, завідувачка бактеріологічної лабораторії «АСТРА-ДІА»

Вони можуть, заключивши угоду з нами, проводити усі санітарно-бактеріологічні дослідження.

Це можуть бути змиви у їхньому закладі на санітарно-показову флору. Що забезпечить їхній захист. Також ми можемо підїхати непосредственно до їхнього закладу. Підібрати відповідні змиви, обстежити співробітників, на носійство стафілококу. Або на носійство кишкових інфекцій.

Також ми робимо дослідження для лікувально-профілактичних закладів. Це обстеження повітря. Це обстеження їхнього обладнання та інструментарію. А також посіви матеріалів на стерильність.

Ми раді будемо співпрацювати з вами!