Подробиці

Закарпаття засипає снігом. Все згідно календаря. Та комунальники і водії виявились неготові до різкої зміни погоди. Із самого ранку на міських дорогах Ужгорода і трасі утворилися затори. Поблизу села Глибоке вони сягали кількох кілометрів. До того ж, збільшилася кількість ДТП, — кажуть патрульні.

Марія ТУРЯНИЦЯ, речниця Управління патрульної поліції Закарпаття

У зв’язку із зміною погодних умов маємо збільшення кількості ДТП. На щастя, вони без травмованих. До прикладу, станом на 12 годину тільки 5 в Ужгороді було. Були на автодорогах, у Мукачеві.

Більшість авто, які потрапили в ДТП досі на літній резині. Ще одна причина – водії не дотримуються дистанції та бокового інтервалу, – пояснюють поліцейські.

А тим часом сильні снігопади засипатимуть усі райони області ще протягом найближчих двох днів. Ночі будуть морозні, — запевняють синоптики. Температури повітря на високогір’ї сягнуть 12 градусів нижче нуля. А вдень – до 5 тепла.

Руслан ОЗИМКО, синоптик

Все високогіря покрите зараз снігом. Найбільш засніжені будуть високогірні вершини Рахівщини, Тячівщини, Міжгірського району. Говерла, Свидовець гірський масив, Красна.

Протягом тижня очікують також ожеледицю на дорогах. Тому водіям варто бути пильними при їзді, а туристам утриматися від походів у гори.