Подробиці

Анатолій МОЛНАР, поет

Ти необхідна мені, як свіже повітря, як промені світла, як хвилями вітер колишеш мою любов. Як пташка у небі, ти в моїй потребі і нічого не треба, коли поруч ти. Стираєш кордони, мандрівки й кордони. З тобою мандрую в країну «Любов». І так кожен день, звучання пісень тобі, що належить, моя чарівнице.

Оці рядки молодий поет Анатолій Молнар, присвятив своїй дружині. Вірші хлопець пише з 15-ти років. До творчості його надихнула музика.

Анатолій МОЛНАР, поет

Це був трек EMINEMa “When I’m gone”. От так я просто сів послухав і почав писати. З того моменту взагалі не перестав писати і продовжував до сих пір.

Нещодавно у світ вийшла перша збірка поета «Молодість XXI». Автор зібрав тут майже усі твори, написані з юних років до сьогодні. Це інтимна лірика про кохання, дружбу та сучасну молодь.

Анатолій МОЛНАР, поет

З дитинства мріяв про цю книгу. І життя так підставило карти, що знайшлися люди, які допомогли мені реалізувати мою дитячу мрію. Така основна концепція залишилася. Це така життєва філософія. Взагалі, починав писати із текстів про любов, як всі починають писати. І в період життєвої кризи, чи переломних моментів лірика змінювалася відповідно до життєвих обставин.  Головний герой – це молодість. Тут описано, що вона собою представляє в даний момент, якою вона є, якою є життя.

Після перебування у зоні АТО настрій віршів Анатолія дещо змінився. Цей період життя не міг не відбитися на папері, — каже молодий поет.

Анатолій МОЛНАР, поет

Армія теж взяла таку велику роль у моїй творчості. Вона багато лишнього убрала і вірші стали прозорішими. Раніше вони були більш глибокого філософського змісту. Тому не кожен міг зрозуміти їх.

Незабаром Анатолій планує видати другу частину збірки. Сподівається на прихильність читачів.