Подробиці

Компанія «Nобілекс» на ринку уже більше 10-ти років. Успішно працює в сфері виготовлення високоякісних металопластикових і алюмінієвих вікон та дверей. Підприємство крок за кроком рухається вперед. Гарантує термоізоляцію та ефективне енергозбереження своєї продукції.

Андрій ПІВЕНЬ, генеральний директор компанії «Nобілекс»

Все починається із простого замовлення. Коли надійшло через центральний офіс завода. Оформляється замовлення, відділ логістики планує і профільні системи закупляються в Європі. Вони прибувають до нас у місто Ужгород, проходять усі митні процедури відповідно до чинного законодавства і прибувають сюди на склад.

Висока якість –  це те, що перш за все характеризує компанію «Nобілекс». У своїй роботі використовують сучасне обладнання світових зразків. За роки діяльності вдалося також сформувати цілісний професійний колектив працівників, які готові втілити в життя будь-який задум клієнта.

Миколай БАНЯС, працівник компанії «Nобілекс»

Робота злагоджена, тому що колектив хороший у нас. Всі все розуміють, як правильно робити. Я в принципі, можна сказати, люблю свою роботу.

Компанія «Nобілекс» активно представлена не тільки на українському, але й на європейському ринку. Реалізувала багато успішних проектів в Угорщині, Словаччині, Польщі, Румунії та Німеччині.

Андрій ПІВЕНЬ, генеральний директор компанії «Nобілекс»

Ми постійно над цим працюємо, проводимо багато зустрічей як на підприємстві, так і безпосередньо беремо участь у виставках, які проходить у Європейському Союзі. Так для нас стало знаковим, перший проект ми реалізували в 2015 році в місті Кошице такий комплекс був побудований. Там порядка 1350 кв.м. ми змонтували, виготовили високоякісних світлопрозорих енергозберігаючих віконних конструкцій та дверей.

Наразі завершується будівництво ще одного заводу компанії «Nобілекс» на Закарпатті. Це забезпечить нові робочі місця та розширення можливостей підприємства.

Віконні та дверні конструкції «Nобілекс» прикрашають сотні квартир, приватних будинків, офісних та адміністративних будівель на Закарпатті та за його межами. Компанія пропонує гарантію та зручну програму сервісного обслуговування. Продукція «Nобілекс»  служить клієнтам протягом десятиліть.