Подробиці

Міжнародні акції до Дня психічного здоров’я у світі проводять із 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health). Ця дата занесена до календаря ООН з метою скорочення поширеності депресивних розладів, інформування про медичне лікування і запобігання можливим психологічним дисонансам.

За словами лікарів, зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні негаразди в країні, негативно забарвлені новини, а провісниками захворювань є стреси.

Сучасне життя, як кажуть фахівці, сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.

Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.

Тож, коли варто звертатися до психолога та чи просять про допомогу закарпатці – говоримо у студії Ужінформ у програмі «ТОП-тема» із практикуючою психологи нею Наталією Братасюк.