Подробиці

До опалювального сезону лічені тижні. А на Закарпатті ще є підприємства, які не підготувалися до цього особливого періоду і не уклали необхідні угоди. Акціонерне товариство «Закарпатгаз», яке займається доставкою газу в регіоні, знімає з себе відповідальність за бездіяльність керівників. Це стосується кількох гуртожитків Мукачівського аграрного та Мукачівського кооперативного торгівельно-економічного коледжів, та кількох шкіл Іршави.

Віталій ШАТИЛО

голова правління Ат «Закарпатгаз»

хотілось би довести мешканцям області, що системи газопостачання, які знаходяться в сфері управління Закарпатгазу готові до початку опалювального сезону, а от деякі споживачі вони ще не готові до того, щоб прийняти цей природний газ, щоб його облікувати  і навіть його ще не закупили обсяги  не заключили договора на поставку природного  газу для виробництва теплової енергії.  

І тому, якщо не дай Боже так трапиться ситуація, коли у когось з бюджетної організації, або  в теплопостачального підприємства буде відсутній природний газ, тому хочу офіційно заявити, це буде абсолютно не вина Закарпатгазу.