Подробиці

Підйом о 8-й, зарядка, шикування, теоретичні та практичні заняття, обід, вільний час, відбій, а для когось нічне чергування – приблизно так виглядає звичайний день бійця Ужгородської військової частини 15-го окремого батальйону 128-ї бригади.

Нещодавно для них облаштували новий спортивний зал із тренажерами для силових та кардіо-тренувань. Кошти отримали від Міністерства оборони України.

Олександр ПАЛАМАРЧУК, командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону

Тут у вільний від служби час, або у позаслужбовий час, післяобідній, військовослужбовці займаються спортом. Тренажери чудові. Облаштований він зовсім недавно. В кінці прошлого року

Зараз у військовій частині проживає 200 вояків. Казарми чисті та охайні. У кожного своє ліжко, яке зранку  потрібно правильно застелити відповідно до статуту. Є спільна шафа для військової форми та усіх необхідних речей.

Іван Зелді несе службу в Ужгородській військовій частині уже два роки. Зараз хлопцеві 23. До дембелю йому залишилося ще 10 місяців.

Іван ЗЕЛДІ, військовослужбовець

Ну, звичайний день у нас проходить заняття «Тактическа подготовка. І по цим…у кого яка посада і чим займаються.

Згідно наказу Міноборони, безкоштовне харчування для солдатів-контрактників передбачене тільки раз у день. Сніданок та вечеря за власний кошт.