Подробиці

Начальники Чопського та Мукачівського прикордонних загонів розповіли про підготовку до вступу в дію безвізового режиму між країнами ЄС. За попередніми прогнозами на закарпатських пунктах пропуску очікують збільшення пасажиропотоку на 30 відсотків.

Сергій БІЛЯВЕЦЬ

начальник Чопського прикордонного загону

Шенгенська угода буде діяти для громадян України протягом 90 діб протягом 180 діб. Для того, щоб скористатися безвізом, потрібно оформити паспорт з біометричними даними. Крім цього, під час кожної подорожі потрібно мати документи, які підтверджують мету поїздки, запрошення, фінанси на весь час перебування і намір повернутися до місця проживання. Громадяни, які мають дійсний закордонний паспорт старого зразка та мають візи, також можуть перетинати державний кордон з Шенген зоною. Підрозділи Чопського прикордонного загону провели аналіз і ми прогнозуємо, що до 30 відсотків буде збільшення пасажиро-транспортного потоку в межах нашого загону.

Пункти пропуска як для автомобільного сполучення, для пішого, для залізничного – всі обладнані технічними засобами прикордонного контролю, які дозволять в повній мірі виконати пропускні операції.

Люди, які отримали і будуть перетинати кордон вперше, будуть піддаватися певним перевіркам по системам Євросоюзу.