Подробиці

На Закарпатті вже стартував період квітіння екзотичних дерев, рослин та квітів. Це період, коли на Закарпаття приїздить найбільша кількість туристів. Цьогоріч, за прогнозами експертів, їх буде ще більше, ніж минулого року. А побачити в області є що – на будь-який смак.

Федір ШАНДОР  туризмознавець

Презентація великодня і дерев, не тільки сакур, буде 20 квітня в скансені – неймовірної краси територія. Там цвіте і Іюдине дерево, там цвітуть магнолії, там і сакури цвітуть – там все, що зібрано на Закарпатті. Там зберуться і рицарські змагання, і дитячі перегони, вільна закарпатська кузня, вільна закарпатська дегустація, вільна закарпатська школа. Це буде пік святкування на території міста Ужгород.

Також туризмознавці зазначають: одним із ворогів закарпатського туризму є «Укрзалізниця», яка із незрозумілих причин просто відрізає Закарпаття від центральної України, а також «Укравтодор», який, на жаль, не ремонтує дороги в області. Тому цьогоріч найбільше сподіваються на туристів, які подорожують власними авто чи організованими групами на автобусі. А здивувати є чим.

Федір Шандор  туризмознавець

21 квітня по всій області буде вільна екскурсія – вона буде пов’язана із квітучими екзотами. В Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Перечині, Сваляві, Тячеві, Іршаві, Рахові, Берегові і Виноградові вже 3 рік поспіль є екскурсія «Екзотами міста».  І найбільш оригінальним, піком квітучих рослин, я вважаю, є туристичний маршрут, який діє, який викладений в туристичному путівнику – «Орхідеями Закарпаття».

Весняний туристичний сезон триватиме в області аж до травневих свят. Вже тоді – переросте у період винних фестивалів.