Подробиці

11 500 грн. – стільки коштів за 2 дні зібрали учні початкових класів першої ужгородьскої школи. Все в рамках першовересневого уроку добра. Вчитель Марина Мандзулич впевнена, що лише практичними діями потрібно закріплювати таку складну теорію. Як виявляти добро –тільки добрими вчинками, а що може бути благородніше, ніж зібрати благодійні внески і спробувати врятувати людину. Тим більше, якщо мова йде про тих, хто своє здоров»я залишив на війні.

Марина МАНЗУЛИЧ

 вчитель початкових класів

Наші батьки і підтримали маю ініціативу. Це допомогти наразі зараз людині, яка у 2015 році поховала і воювала разом із своїм племінником. І так сталося, що дотепер племінника не стало. Дядько продовжував воювати, а зараз півроку тому повернувся у рідний свій Ужгород. Повернувся тому, що важко захворів.

Галина ЯРЦЕВА

координатор Руху підтримки закарпатських військових

В першу чергу  я хочу подякувати усім батькам і дітям, які долучилися до цієї акції і їхній вчительці Марині, яка стала ініціатором цієї акції, щодо коштів то зібрано і передано РПЗВ 11500т. гривень. на жаль, військовий, якому вони призначалися помер і ми думали, як розпорядитися цими грішми і все таки вирішили 5 тисяч передати рідним для того, щоб достойного поховати цю людину , а інша сума коштів піде іншому військовому, яка так само потребує необхідного лікування і дуже швидкого лікування.