Подробиці

Минулого року в Ужгороді затвердили положення про Громадський бюджет. Жителі міста активізувалися і подали на розгляд комісії більше 70 проектів. З них відібрали тільки вісім великих – з фінансуванням до 300 тисяч гривень та близько 25 менших (до 70 тисяч). Саме тоді молода мама Андріана подала свій проект. Проживає вона за адресою Можайського, 16. Разом зі співмешканцями будинку вирішили: їм давно потрібен облаштований дитячий майданчик.

Андріана МІЛЬЧЕВИЧ, автор проекту

Хотіли ми пісочницю, балансир, горочку, карусельку. Пісочницю хотіли криту обовязково. Хотіли, такі зараз майданчики встановлюють, пружинки, півники, дельфінчики, машинки. Хотіли мяке покриття під майданчик.

Бюджет проекту складав 69 тисяч гривень. Кошти з міського бюджету  виділили. Однак більше половини суми списали за довіз та встановлення майданчика. Тому привезли не все, що було заплановано.

Юлія, жителька будинку

Дитині моїй подобається. Але, чесно кажучи, я не знаю, коли його облаштували. Тут, бачу, є й новіші горки, а є й такі, яким уже треба якогось обновлення.

З проектом на Можайського 9а майже така сама ситуація. Близько місяця тому тут також встановили новий дитячий майданчик. Його вартість – 64 тисячі гривень.

Олександр ІГНАТ, депутат Ужгородської міської ради

Встановлений такий мультиспортивний комплекс. Можна побачити лавочку. На жаль, благоустрій біля самого майданчика у досить незадовільному стані. Тобто цим самим може наразити на неприємності для малечі, якщо буде гратися.

Проблемою, за словами ініціаторів Громадського бюджету, є те, що під час голосування за положення не було чітко визначено, що входить у суму проекту.