Подробиці

Газ на опалювальний сезон — за літніми цінами. «Закарпатгаз Збут» відкриває підписку на другий сезон акції  «Твоя енергонезалежність». Так, із 15 серпня до 30 вересня є можливість зарезервувати для себе будь-який об’єм газу за акційною ціною.

Марія Іванівна уже другий рік користається такою можливістю. Запевняє: вдається зекономити та бути впевненою у стабільній ціні при оплаті за спожитий газ взимку.

Марія ІЛЬНИЦЬКА

ужгородка

Треба було в минулому році ходити заяви писати, цього року сказали, що нічого не потрібно писати. Як по 4,49 зробили, незалежно від того, як буде газ, воно так і буде іти. По ціні? Аж на цілу гривню менше, минулого року було більше 5 грн. Трошки зекономила. Якщо раніше було 5,99 на 900 кубів, тепер на гривню менше, можна порахувати. Є різниця, щось набереться трошки.

Важливо, що зарезервовані кубометри можна використати із 1 жовтня 2020-го до 31 березня 2021 року. Скористатися цією пропозицією та поповнити зимовий запас газу можна необмежену кількість разів протягом всього періоду дії акції. До того ж, цьогоріч немає обмежень щодо об’ємів зарезервованого газу.

Людмила СІБУЛАТОВА

старша менеджерка зі збуту та продажів Ужгородського відділу ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Вартість газу для учасників акції буде такою:

– 4,49 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 15 по 31 серпня

– 4,99 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 1 по 15 вересня

– 5,49 грн за кубометр – при укладенні договору у період з 16 вересня до 30 вересня

В акційній ціні не врахована вартість послуги за доставку газу, яка сплачується окремо.

Укласти договір на участь в акції можна за телефоном Контакт-центру, в Центрах обслуговування клієнтів чи у відділенні ТОВ «Закарпатгаз Збут». Окрім того, в умовах карантину зручно оформити участь у «Твоїй енергонезалежності» можна онлайн, скориставшись сервісом 104.ua у особистому кабінеті. Оплатити можна також онлайн або сформувати банківський рахунок.

Людмила СІБУЛАТОВА

старша менеджерка зі збуту та продажів Ужгородського відділу ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Коли споживач подає заявку, визначається із обсягами газу, він отримує рахунок на оплату запасу обраного газу (потрібно внести 100% оплату), в цьому рахунку реквізити банку інші, ніж ті, які на щомісячну оплату — це важливо, і на це варто звернути увагу. Бо саме новий рахунок був відкритий для участі в акції.

Споживачі, які вичерпають зарезервований об’єм до 31 березня, сплачуватимуть за газ на загальних умовах за тодішньою ціною. Ті ж громадяни, які не використають у повному обсязі передплачені кубометри, матимуть можливість відкласти зарезервовані ресурси на майбутні періоди або повернути заощаджені кошти на свої рахунки.