Подробиці

Цьогорічний фестиваль вогню в Ужгороді буде особливо масовим – переконують організатори. Крім сотні майстрів вогняного шоу в край приїде понад 250 артистів, які проведуть для містян десятки майстер-класів. Заняття до душі знайдуть і діти і дорослі. Саме з майстер-класів 1 травня і почнеться програма фестивалю

Ірина МАРТИН співорганізатор фестивалю

Концертна програма почнеться о 18 годині. Вона буде поділена на кілька частин – це денна програма, де передбачені виступи еквілібристів, жонглерів, гімнастів, танцівників, шоу-балету. Також заплановані змагання між фаєрщиками, які змагаються у володінні реквізитом, акторській майстерності та у відчутті музики. І друга частина – це саме фаєр-шоу, яке почнеться о 21 годині.

Фестиваль триватиме два дні, на кожен з вечорів заплановані і виступи музичних гуртів. Зокрема колективів «Чаломада» та «Ватага». Родзинкою стане встановлення рекорду Закарпаття.

Юрій КОЧУТ співорганізатор фестивалю

Ми очікуємо на одночасний виступ біля 50-ти людей. Може 100, хотілося б і більше, але буде зрозуміло лиш біля вечора скільки фаєрщиків з всієї України та Білорусії візьме участь. Якщо вийде домовитися, то приїдуть і майстри із за-кордону. Ідея рекорду з’явилася ще коли на Закарпатті вогнем володіло 8 людей, тому про рекорд не доводилося говорити, а тепер вже можна. Це буде дуже красиво.

Організатори планують провести і дві промо-акції фестивалю. Зокрема 23 квітня спільно з організаторами фестивалю середньовічної культури «Срібний татош» — в центрі Ужгорода покажуть середньовічні бої лицарів, а також яскраве фаєр-шоу. І в переддень самого фестивалю – 30 квітня на площі Театральній проведуть вогняний парад, де артисти-фаєрщики покажуть імпровізовані виступи.